Vores 1V team

Hos Veltuff er vi stolte over at have de bedste kolleger i arbejdstøjsbranchen. Vores Veltuff 1V Team består af dedikerede fagfolk, der bringer enestående ekspertise og lidenskab med til alle aspekter af vores arbejde. Det der adskiller vores 1V Team er det ubetingede engagement for kvalitet. Vi holder os konstant opdateret om de nyeste trends og fremskridt inden for arbejdstøj og sikrer, at vores produkter er førende inden for innovation. Vores kollegers dedikation til din tilfredshed er enestående. De tager sig tid til at forstå vores kunders specifikke behov og anbefale de mest egnede arbejdstøjsoptioner, hvilket sikrer personlig opmærksomhed og enestående service ved hvert trin.

Vores 1V team

Mikkel Wallenius

Customer Service Denmark

customerservice.dk@veltuff.com
Matthew Guichard - VELTUFF® Real Workwear

Matthew Guichard

Temleader Customer Service France

matthew.guichard@veltuff.com
Dan Calder - VELTUFF® Real Workwear

Dan Calder

Group CEO

Bliv en del af holdet

Vil du være en del af det vindende VELTUFF® 1V-team? Se vores ledige stillinger ved at klikke på knappen.

Ledige stillinger
Roland Gourdal - VELTUFF® Real Workwear

Roland Gourdol

Sales Manager France

roland.gourdol@veltuff.com

MARC CALDER

Group Director

Sebastian Larsen - VELTUFF® Real Workwear

Sebastian Larsen

Business Process Manager

sebastian.larsen@veltuff.com
Birte Voss - VELTUFF® Real Workwear

Birte Voss

Customer Service Denmark

customerservice.dk@veltuff.com

Andreas Stampe

E-commerce Specialist

andreas.stampe@veltuff.com
Lilian van Dam - VELTUFF® Real Workwear

Lilian van Dam

Sales Manager Benelux

lilian.dam@veltuff.com

Minh Nguyen

Customer Service NL/BE

customerservice.eu@veltuff.com
Greg Calder - VELTUFF® Real Workwear

Greg Calder

Group Director

Marusha Hagenbucher

Customer Service Germany

customerservice.eu@veltuff.com

Robert Bochenek

Business Developer Germany

robert.bochenek@veltuff.com
Marlon Scheider - VELTUFF® Real Workwear

Marlon Schneider

Sales Manager Germany

malon.scneider@veltuff.com

Ann Møgelberg

Group CFO

Norman Kontopp - VELTUFF® Real Workwear

Norman Köntopp

Key Account Manager Germany

norman.koentopp@veltuff.com
Daniel Sternberger - VELTUFF® Real Workwear

Daniel Sternberger

Key Account Manager Germany

daniel.sternberger@veltuff.com
Timo Selzer - VELTUFF® Real Workwear

TImo Selzer

Key Account Manager Germany

timo.selzer@veltuff.com
Ruth Evans - VELTUFF® Real Workwear

Ruth Evans

Teamlead Customer Service UK

customerservice.uk@veltuff.com

Georgina Pacey

Customer Service UK

customerservice.uk@veltuff.com

Mia Chattell

Customer Service UK

customerservice.uk@veltuff.com
Rylan Calder - VELTUFF® Real Workwear

Rylan Calder

Sales Manager UK

rylan.calder@veltuff.com

Braden Fishwick

Group Business Development Manager

braden.fishwick@veltuff.com

Tierney Calder

Executive Assistant

tierney.calder@veltuff.com
Stefan Webb - VELTUFF® Real Workwear

Stefan Webb

Key Account Manager Sweden

stefan.webb@veltuff.com

Caysa Erlandsson

Customer Service Sweden

customerservice.eu@veltuff.com
Louise Mansson - VELTUFF® Real Workwear

Louise Månsson

Teamleader Customer Service SE/DK

customerservice.eu@veltuff.com

Zena Fishwick

Business Developer UK

zena.fishwick@veltuff.com
Bjorn Hansen - VELTUFF® Real Workwear

Bjørn Hansen

Key Account Manager Denmark

bjorn.hansen@veltuff.com

Kenneth Kristensen

Key Account Manager Denmark

kenneth.kristensen@veltuff.com
Patrick Manning - VELTUFF® Real Workwear

Patrick Manning

Showroom Manager Denmark

patrick.manning@veltuff.com
Yuvi - VELTUFF® Real Workwear

Yuvi Dayanidhi

Data Scientist

yuvi@veltuff.com

Steen Løfstrøm

Head of Group Purchasing

steen.lofstrom@veltuff.com
Andrew Dewar - VELTUFF® Real Workwear

Andrew Dewar-Hansen

Purchasing Manager

andrew.dewar@veltuff.com

Alex Petersen

Group Head of Operations

alex.petersen@veltuff.com

Marianne Tullivan

Design Specialist

marianne.tullivan@veltuff.com

Nathan Marsh

Head of Operations UK

nathan.marsh@veltuff.com

Adelle Keating

Finance Manager UK

adelle.keating@veltuff.com

Dan Fishwick

Head of R&D

dan.fishwick@veltuff.com

Frank Nielsen

Finance Manager

frank.nielsen@veltuff.com

Michelle Dines

Head of HR

michelle.dines@veltuff.com

Styrken i teamwork hos Veltuff

Hos Veltuff er vi klar over, at succes ikke kun afhænger af individuelle præstationer, men om det samlede teamwork. Fra det øjeblik, vi startede denne rejse, vidste vi, at opbygningen af et stærkt og sammenhængende team ville være nøglen til vores vækst og fremtidige resultater. Jeg er stolt over at sige, at vi har opnået dette. Veltuff-teamet står forenet, drevet af et fælles formål. Vi forpligtiger os til at levere de bedste arbejdstøjsløsninger i branchen. Teamwork ligger i hjertet af vores værdier her hos Veltuff. Det handler om samarbejde, støtte og at løfte hinanden for at nå nye højder. Sammen har vi opnået bemærkelsesværdige bedrifter, brudt grænser og sat nye standarder for kvalitet og innovation.

Kelvin Fishwick
Group Sales Director

Kasper Halberg

Regional Sales Manager Scandinavia

kasper.halberg@veltuff.com

Kelvin Fishwick

Group Sales Director

kelvin.fishwick@veltuff.com

Dorte Højmose

Finance Assistant

dorte.hojmose@veltuff.com

Ashley Beiley

Despatch Team (UK)

Henrik Smedgaard

Warehouse Manager

henrik.smedegaard@veltuff.com
Johnny Hansen - VELTUFF® Real Workwear

Johnny Hansen

Shop Assistant

johnny.hansen@veltuff.com
Rikke Pedersen - VELTUFF® Real Workwear

Rikke Pedersen

Finance Ass.

rikke.pedersen@veltuff.com

Ian White

Despatch (DK/SE)

ian.white@veltuff.com

Samantha Vincent-McDowell

Finance Controller

samantha.vincent-mcdowell@veltuff.com

Alexander Adelholm

Graphical Designer

alexander.adelholm@veltuff.com

Silas Sørensen

Key Account Manager

silas.sorensen@veltuff.com

Vicky Trinder

Finance Assistant

vicky.trinder@veltuff.com
Daniel Lethan - VELTUFF® Real Workwear

Daniel Lethan

Shop Assistant

Lukas Babilius

Despatch Team (UK)

Mark Højelsen

Emroidery Team

mark.hojelsen@veltuff.com

Juanita Senanu

Despatch (DE/NL/FR)

Geoff Capern - VELTUFF® Real Workwear

Geoff Capern

Warehouse Support

geoff.capern@veltuff.com

Benjamin Aquino

Customer Service France

customerservice.eu@veltuff.com

Joanne Seel

Bid Writer

joanna.seel@veltuff.com

Andy Buckingham

Senior Accounts Manager

andy.buckingham@veltuff.com

Axel Nielsen

Customer Service Sweden

axel.nielsen@veltuff.com

Isabella Lund

Finance Assistant

isabella.lund@veltuff.com

Joe Isaacson

Senior Account Manager

Joe.isaacson@veltuff.com

Lars Holm

Finance Assistent

lars.holm@veltuff.com

Paulina Wieczorek

Graphical Designer

paulina.wieczorek@veltuff.com

Rasmus Ejlefur

Key Account Manager Sweden

rasmus.ejlefur@veltuff.com

Adrian_Bonawenturczak

Key Account Manager Poland

adrian.bonawenturczak@veltuff.com

Andrea Verot

Business Developer France

andrea.verot@veltuff.com

Caelan Hilhorst

Ket Account Manager France

caelan.hilhorst@veltuff.com

Jeannette Kayser

Finance Assistent

jeannette.kayser@veltuff.com

Shene Sabir

Finance Assistent

shene.sabir@veltuff.com

Mads Badino

Shop Assistent

mads.badino@veltuff.com

Kate Mahaffey

Financial Controller

kate.mahaffey@veltuff.com

Kyron Green

Key Account Manager UK

kyron.green@veltuff.com

Bronte Fishwick

Business Developer UK

bronte.fishwick@veltuff.com

Har du brug for hjælp?

Vores kundeserviceteam er klar til at hjælpe dig på dit foretrukne sprog. Uanset om du har spørgsmål, bekymringer eller har brug for support vedrørende nogen af vores produkter eller services, står vi klar til at assistere dig. Lad os venligst vide, hvordan vi kan være til hjælp, og vi vil stræbe efter at give dig den bedst mulige service.

Kontakt os

VIL DU VÆRE EN DEL AF 1V TEAMET

SE VORES LEDIGE STILLINGER